Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom abból, ha nem...

Lehet bajom abból, ha nem adom le a táppénzes papírt?

Figyelt kérdés

Olyan munkahelyem van, ahol folyamatos munkarend van, tehàt meg tudom oldani, hogy ne dolgozzak, illetve kiírják szabinak is, ha úgy van, tehát táppénz nélkül jobban jàrok anyagilag.


Viszont tüdőgyulladás mellett a doki nem cicózik, ő mindenképp kiír.

Ha nem adom le munkahelyen a papírt, akkor ez visszajut a dokihoz, lehet belőle gondom később?


2019. ápr. 24. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért írna ki mindenképpen? Nekem is volt ilyen. Megmondtam a dokinak, hogy ne írjon ki. Otthon leszek, pihenek, de én inkább szabadságot akarok kivenni. Nem volt belőle gond. Nyilván sokan csinálják még így.
2019. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hàt pedig kiírt, nyilván nem ok nélkül teszem fel a kérdést.
2019. ápr. 24. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha szólsz neki, akkor nem ír ki :D

Egyébként nem lesz semmi. Egyszerűen nem adod le a munkahelyen a táppénzes papírt.

2019. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, azzal kezdtem, akkor még oké is volt, tényleg így szoktam máskor is. :) Aztán mikor àt lettem küldve röntgenre stb, meglett, hogy kétoldali tüdőgyulladás, akkor mondta, hogy ezzel nem játsszunk, semmiképp se dolgozzak, meg amúgy is vissza kell jönnöm kontrollra, és beírt az asszisztens.
2019. ápr. 24. 12:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a választ, akkor nem stresszelek. :D
2019. ápr. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!