Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hallok megint rosszabbul?

Miért hallok megint rosszabbul?

Figyelt kérdés

Nem oly rég,pár hete fülmosás volt,jött is ám ki cucc és utána olyan éles,részletes,ropogós volt minden hogy úristen. Ahogy letettem a kulcsot az asztalra,az egérrel ahogy kattintottam,ahogy nyitottam a harmónikaajtót,minden olyan jó éles volt :D

Ugyanúgy a zene is.

Zenézni fülesen,max ilyen 50%-os hangerőn szoktam,elég ritka ha feljebb viszem,mert érzékeny a fülem kiskorom óta és naponta kb 1 órát szoktam zenézni éjszakánként.

Viszont,mégsem tudtam türtőztetni magam.. A monitor hangszóróján azért párszor benyomtam full hangerőn. Azért az tényleg erős volt. De létezik,hogy így pár ilyen alkalomtól máris elromlik a fülem? Ez elég aggasztó. Vagy ilyen gyorsan termelődik ennyi fülszír?

Mert tényleg,tegnap már azt vettem észre,hogy az 50%-os hangerő kb 30-al ér fel és nem hallom olyan intenzíven a zenét. (és az egyéb dolgok se olyan hangosak mint az első pár napban a mosás után)


2019. ápr. 24. 12:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és a mosás után direkt vártam 3 napot,míg zenét hallgatok
2019. ápr. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!