Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piercingnél hogyan kell...

Piercingnél hogyan kell kezelni a vadhúst?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve csináltattam Helix-et a fülem porcos részébe direkt titán anyagút választottam, hogy gyorsabb legyen a gyógyulás. Mindent betartok amit mondtak: naponta kamillázom, nem alszok rajt, vigyázok rá, nem mozgatom stb. több mint fél éve, de nem gyógyul. Sőt pár hete vadhús is nő rajt amire gyógyszeres korongot tettek a piercingesek 2 hétig. Miután levették szebb volt, de megint elkezdett nőni egy kis púp...mit tegyek? Én csinálok valamit rosszul vagy ennyi idő után már érdemes lenne végleg kivetetni a piercinget, mert lehet nem akarja befogadni a szervezetem? Azért is fura, mert az orromban is van egy kis piercing már 5 éve és azzal soha semmi ilyesmi probléma nem volt...
2019. ápr. 24. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A porcban lévő piercingek nagyon nehezen gyógyulnak, akár 2 év is lehet a teljes gyógyulás. A hidrogén-peroxidot próbáltad már? Nekem az nagyon gyorsan szokott használni vadhúsra. Nekem 3 hónaposak, de már elég szépek és már csak az egyik fáj a kettőből.
2019. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, ez a hidrogén-peroxid jónak bizonyul nálam is, két napja kenem vele, de már most úgy tűnik, hogy fél év gyulladt állapot után végre javulni kezd :)
2019. ápr. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!