Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott a havi...

Másnak is megváltozott a havi vérzése antidepresszánsok szedése mellett?

Figyelt kérdés
Február ota szedem a Scippat, március ota a Toapridalt, es az utobbi 2-3 honapban egyre kevesebb lett a vérzésem. Most is meg kellett volna jönnie rendesen, de kb semmi nincs, pedig elotte nekem altalaban nagyon sok volt.

2019. ápr. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mellekhatáskent megemelhette a prolaktin szintet, ami okozhatta a menstruáció megváltozását. Nézess egy hormonpanelt és vidd el az eredményt annak a dokinak, aki felírta az antidepresszánsokat.
2019. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez emellett mellfeszüléssel és tejcsorgással is járhat.
2019. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem változott a havi vérzésem antidepresszánsoktól sose, több fajtát is szedtem az évek során.
2019. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem csak két három havi menszeszem maradt el tőle utána beállt de sajnos es likvidáltam a scippat mert szexualisan ki hatott az életünkre ( orgazmus semmi) doki mást irt föl
2019. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!