Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Minden tanácsot meghallgatok

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Pár éve füvet szívok, az utóbbi időben kevesebbet, mert nem mindig engedhetem meg magamnak, de ha nem csinálom kattogok rajta, muszály pl: Instán olyan videókat néznem amiben tekernek stb, ezen gondolkodom honnan szerezzek rá pénzt stb. Pár napja a legjobb barátomnak megfogadtam hogy befejezem, magamnak is megfogadtam, aztmondtam tudok e nélkül élni, de visszaesni látszom, úgymond mostis a szakadék szélén állok, mert van rá pénzem de minden egyes rohadt erőmmel azon vagyok hogy nemkell, de félek holnap megint más lesz erről a véleményem.. Pedig tudom hogy rosz hatással van rám :/ Olyan mint egy rohadt szar se veled se nélküled kapcsolat, perpill Blr - viszlát c. Zene tartja bennem a lelket... Hogy kattanjak le róla? :( Már azis sokat segített hogy ki írtam magamból, de sajnos a magány is rátesz egy lapáttal hogy vissza csússzak megint (Nem önsajnáltatásnak szántam) Elég kicsi amúgy az önbizalmam szerintem, és sajnos ezis rátesz, mert pont a depresszió, édesapám halála, emberek elvesztése, stb miatt menekültem el ebbe. Bocsi ha rosz a fogalmazás, vagy ilyesmi, full mélyponton vagyok.

2019. ápr. 25. 21:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(18/f)
2019. ápr. 25. 21:26
 2/13 anonim válasza:
38%

Ez gáz, ne tedd tönkre magad! :(

Szerintem orvosi segítség kellene, de addig is nézd meg ezt, hátha segít: [link]

2019. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most nem értem a drogos anyukáknak, meg annak hogy leszeretném tenni a füvet mi köze egymáshoz..? Úgy gondolom kis szenvedéssel túl tudok esni rajta, orvos nélkül, de ettől függ. Köszi a kommented.
2019. ápr. 25. 21:48
 4/13 Tak ***** válasza:
100%

Muszáj helyettesítened valamivel,ami úgymond kárpótolja a szervezeted,de inkább a tudatodat.

Az egyenértékéről,vagy a több vagy jobb mivoltáról meg kell győznöd magad,ez a legnehezebb.

Később egyre-másra cserélned kell a technikákat,amik helyettesítik,ez az út a leg simább.


Van a másik lehetőség,hogy szakit keresel,az drasztikusabb.


Van további lehetőség is,de azt már nem akarod megélni,mert még van értelme tenni valamit,még nem késő.


Ja,van még egy,az is sima út még,mondjuk vitázhatnál magaddal,érvekkel,olyan lesz,mintha skizó lennél,de csak te tudod hogy ez nem az,ez több,az egó és a psziché vívódása...

2019. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sajat magammal valo vitatkozas ment eddigis szerintem alapbol kicsit skrizro beutesem van:D pont igy h erveltem mertis nemkell ez nekem. Hosszu ut lesz tele szenvedessel, mert utalom az orvosokat. :/ Köszönöm, ez egy hasznos valasz volt.
2019. ápr. 25. 22:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Mivel potoljam? 😒 Sima cigit elnyomok sztem most 10szalat orankent
2019. ápr. 25. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:

most élőben nézheted trutymó titánt ugye nem akarsz ilyen lenni?

https://www.youtube.com/watch?v=WJlcLR0yioc

2019. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom ez a csavo mit tolt de ettol nagyon messze vagyok szerencsere
2019. ápr. 25. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj rehabra!!!
2019. ápr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnek is ez volt. Ha tudsz valamennyire is mértéket tartani akkor lassan le lehet tenni. Bár ez nem mindenkinél működik, de a techinka igen egyszerű. Mindig kevesebbet szívsz. Pl. Hat 1 héten 3-4x szívtál akkor a kövi héten 2x az azt követő héten 1x és akkor 2 heti 1x és akkor havi 1x. Időigényes de segíthet ha úgy van.
2019. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!