Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhatnak tüneteim?

Mire utalhatnak tüneteim?

Figyelt kérdés
Nos, ma ittam egy energia italt (nem szokásom, néha néha iszok de sosincs tőle bajom, csak megemlítem hátha van valami szerepe). És futottam kb 5 percet elég gyors tempóban (ettől kicsit kimerültem). Na a lényeg hogy mikor hazaértem lefeküdtem kb egy fél órára és eszembe jutott hogy vacsizni kellene, így felkeltem. Léptem 4-et kb és nagyon durván megszédültem (ez egyébként mindig így van ha hirtelen ugrálok, szóval ez még nem volt fura). Aztán eljutottam a konyháig és már rendesen kapaszkodnom kellett a hűtőbe. Beszélni akartam de a szavakat összemostam. Valahogy nem jöttek ki ahogy akartam. A bal oldalam kicsit zsibbadt. Szóval ez így nem tudom mi volt.
2019. ápr. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A sok koffeintől szívműködési rendellenesség lépett fel, feltehetően vérnyomás kiugrás kíséretében és megtapasztaltad a halál közeli élményt.
2019. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami bíztató
2019. ápr. 25. 21:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. ápr. 25. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben nagyon a sztrók hoz hasonló tüneteket olvastam .Helyedben elmennék a házi orvoshoz .

Igaz hogy fiatal vagy,de az ördög nem alszik,csak bóbiskol.

Lehet ez más komoly betegség előzménye is .

2019. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hirtelen megszédülés,az erőtlen menés,a beszéd összemosódása,a bal oldali zsibbadás,ez mind arra utal,hogy az agyban változott a vérellátás,egyes központok kevesebb oxigénhez jutottak.

előző

2019. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Orvosnál nem rég voltam kb két hete. Kaptam egy hét pihit és ennyi volt xd

Köszönöm a te válaszodat is (bocsi hogy tegezlek).

2019. ápr. 25. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert mint írtam, sokszor van velem hogy hosszabb fekvés után szédülök, most először volt ilyen komoly
2019. ápr. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!