Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől puffadhatok fel?

Mitől puffadhatok fel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és igazából akármit eszek felpuffadok. Nem vagyok laktózérzékeny, se semmi ilyen dolgom nincsen.Van hogy eszek három kocka csokit és már úgy nézek ki mint egy friss terhes 🙄 ez van még Colától, néha csak egy szendvicstől, pedig alapjáraton sportos alkatom van. És kicsit már zavar hogyha elmegyek stranda esetleg, eszek ez szendvicset és nem merek fel állni :D

Szóval nem tudom ez mitől lehet, ha valaki tud valami tanácsot adni azt megköszönöm:)


2019. ápr. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál teljeskörű ételérzékenységi tesztet? IgA, hisztamin stb.?
2019. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltam még semmi ehhez hasonlót :/
2019. ápr. 27. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem ártana, mert valamire biztos érzékeny vagy, normáls esetben nem puffadnál. Bár a hisztamin esetében inkább más tünetek lennének. De laktóz, tejfehérje, glutén érzékenység pl. könnyen előfordulhat
2019. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2019. ápr. 27. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Remélem kiderül a probléma. Egyébként én is csináltattam ilyen tesztet, bár én fizetőset, 220 dologra nézték az érzékenységet. Nekem komoly bajom nem volt, bár sokszor nekem is volt, hogy nagy volt a hasam, de nem éreztem felpuffadtnak, csak h.lyén nézett ki.

Nekem kimutatta, hogy a tejfehérjére elég erősen érzékeny vagyok. 3 hónapig nem ettem egyáltalán, minden boltban vett kajának néztem, hogy van-e bármilen tejtermék benne, szóval nagyon fiygeltem rá, 3 hónap után pedig visszaálltam. Azóta nem vettem észre ezt a jelenséget

2019. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh ertem egy probat meger 🤷🏼‍♀️ Egyebkent ilyet hol lehet csinaltatni? Ha elmegyek a rendelobe, elmondom a problemat ott tudnak segiteni ezzel kapcsolatban?
2019. ápr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!