Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint barátság de kevesebb...

Több mint barátság de kevesebb mint egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
4 éve tartó történet...Barátok vagyunk de volt köztünk intimitás. Minden működik a szex a bizalom és mégse akar kapcsolatot és ez alatt a 4 év alatt neki volt egy komolyabb kapcsolata is.en már mindent megpróbáltam hogy lezárjam ..De nem sikerül valahigy mindig ott van És én nem tudok neki hátat fordítani..barátnak jó barát de akármennyire elnyomtam az érzelmeimet mindig előjönnek.
2019. ápr. 27. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Megszakítod vele a kapcsolatot, ha kell tiltás is. Akkor te is kevésbé akarod keresni.

Négy éve húzzátok, ő nem akar többet tőled csak dugást. Fölöslegesen várod a csodát.

2019. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DooDo válasza:
Szia! Ebben a szituációban voltam én is 4 évig , legjobb fiú barátom volt, csak nálunk azért volt más, mert ő lett szerelmes és nem én. Neki is volt barátnője nekem is volt ez idő alatt barátom, de mikor minketten egyedül voltunk volt intimitás , mert a kémia működött. Amikor kezdtem soknak érezni, azt hogy ő tényleg szerelmes és én nem éreztem semmit, gondoltam jobb ha lezárjuk, és nem okozok neki tovább fájdalmat. Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, törlés tiltás. Utolag kideült jól is tettem, mert lett barátnője, továbblépett. Szerintem is a kapcsolatot szakítad meg vele, tiltsd levagy bármi, mert egy idő után neki is terhes lesz ez az egész , és te leszel az a fél aki szenved, nem ő. :)
2019. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én már igyis túl sokat szenvedtem .akarva vagy akaratlanul nagyon sokszor megbántott. A kérdésem meg csak annyi hogy csak úgy tiltsam le? Vagy mondjam el neki hogy miért és mi az amit gobdolok..
2019. ápr. 27. 20:27
 4/8 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az hogy Ő is közeledik nem csak én aztán pedig nagyon eltavolodik..És ez alatt a négy év alatt egy férfi sem keltette fel az érdeklődésemet. Pedig távol élünk egymástól volt hogy kerek egy évet nem találkoztunk .
2019. ápr. 27. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vesztetek össze, szerintem korrekt lenne pár mondatban leírni neki az okokat. De ez is a te döntésed.
2019. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén érdemes átbeszélni az egészet. Sok ember - véleményem szerint - nehezen viseli, ha egyik napról a másikra bármiféle magyarázat nélkül úgy szakítják meg vele a kapcsolatot, hogy le is tiltják, stb.
2019. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,szerintem megvárom a személyes találkozást..azert az nem egy könnyű dolog hogy ennyi év után csak úgy letiltsam .. Nem értem hogy miért vagyok rá mindennel jobban és ő a sok jót kapott miért nem értékeli? És most nem az intimitást hanem minden mást..
2019. ápr. 27. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyesen tuti nem fogod tudni vele lezárni mert te akarod őt és pár kedves szava lesz hozzád egyből meg fogod magad gondolni.
2019. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!