Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy reggel 6 órakor fussak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a problèmám, hogy szüleim nagyon sokáig alszanak (9-10 óráig) és nem engedik, hogy elmenjek futni reggel 6 órakor (tudni illik én nagyon szeretek korán kelni). Mit tegyek ebben az esetben? Mondjak ellent a szüleimnek? Keljek fel még azért is?! A normális válaszokat előre is köszönöm.
2019. ápr. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hova mennél futni?
2019. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj később. Hány éves vagy? Gondolom féltenek.
2019. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Napközben is van lehetőséged futni, nem?
2019. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves leszek, és az utcára mennék futni. Nem hinném hogy féltenek, mivel kisvárosban lakunk. Napközben azért nem szeretek elmenni futni, mert sokan megszólítanak, hogy ''Fussál hülye, nehogy lelőjelek!'', ezt onnan tudom, hogy már 3× mentem napközben futni. Mindig megszólított valaki.
2019. ápr. 27. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Attól, hogy ők alszanak, te menj futni. De mi az, hogy mindkét szülő szeret aludni? Ha reggel van, akkor a szülőnek ,,talpra!" kérem szépen :D Hol a reggeli, délben?

Ha szeretsz korán kelni, az csak jó, könnyen fogsz menni dolgozni. :)

Ha meg később olyanokat mondanak, ha csak viccből is, durva, inkább reggel menj, vagy késő délután, mikor már nincsenek annyian.

2019. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülők a hétközbeni alvásadósságukat egyenlítik ki, azért alszanak ilyen sokáig hétvégén. Vagy délutáni műszakban dolgoznak, akkor nyugodtan felkelhetnek 9-kor, 10-kor, és reggelizhetnek délben.
2019. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarja őket a lépészaj, vagy az, hogy az év egy részében felkapcsolod a lámpát, amikor kimész és felöltözöl. Bár ez akkor is zavarná őket, ha a lakásban járkálnál, szóval nem igazán értem.

Ha aggódnak érted, akkor nem lehet, hogy valakivel együtt fuss, aki a közelben lakik?

2019. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el futni, egy idő után bele törődnek.
2019. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!