Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munka probléma?

2/10k kérdése:

Munka probléma?

Figyelt kérdés
Nem találok munkahelyet nem vesznek fel sehova .. Egerben keresnék munkát de mivel meg suliba járok közép iskolába most vegzek majd . Valakinek valami hova mehetnékahova fel is vesznek?
2019. ápr. 29. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nappali tagozatpon tanulsz eleve fel sem vehetnek főállára sehova, mert vagy nappali tagozatos vagy, vagy főállásban dolgozol, a kettő együtt nem megy. Diákmunka megint egy másik dolog azt nem tudom miét nem vesznek fel. De ha végzős vagy akkor szerintem ne pazarold az idődet munkával, nyilván a szüleid eltudnak tartani, lakhatásod, kajád megvan, inkább tanulj az érettségire, aztán nyáron ha ezekkel végeztél mehetsz dolgozni.
2019. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a családomal éakok apam vert eljöttem
2019. ápr. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!