Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy valamikor...

Az miért van, hogy valamikor lötyög az óra rajtam, máskor meg feszül a csuklomon?

Figyelt kérdés
A csuklonak hetek alatt nem kéne változni elvileg, vagy 20-as évek elején lehetséges? Ott is van izom, zsír, vagy a csont mérete változhat? Ugyanúgy van az óra beallitva.

2019. ápr. 29. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A víz mennyisége változik.
2019. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Víz ez érdekes. Eszméletlen vizhianyos vagyok egyébként, a vékony alkat, csontozat is ezzel lenne összefüggésben? Tartok tőle.
2019. ápr. 29. 14:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát az arcunkon ugye látható, hogy vizhianyosak vagyunk, a bőr ugyanúgy veknyul a testen is, és a csontokban is van vizhiany? És mit lehet vele kezdeni?
2019. ápr. 29. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem így gondoltam! Ödéma elsősorban a bokán, csuklón, szem körül észlelhető. Ha egy ideig felfelé tartod a kezed, az óra nem fog szorítani.
2019. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ödéma, a csuklom veknyabb, lehet a sulyvaltozasok, vizhiany miatt.
2019. ápr. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!