Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a derekam. Mit csináljak?

Fáj a derekam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak 18 éves fiú vagyok. Mostanában heti párszor el kezd fájni a derekam. Kényelmetlen ülni, de halyolni is, ha cipekedek az még rosszabb (szakácsatanuló vagyok így cipekednem kell sajnos.) Ma még nem csináltam semmi megerőltetőt,akkot mégis mitől lehet? Mi a teendő? Most a viszon vagyok (1 órás az út) és csak szendvedek mert fáj.
2019. ápr. 30. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, ő majd továbbküld szakorvoshoz. Lehet gerinctáji porckorong probléma, de vírusos ideggyulladás is.
2019. ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy "nagyonjó" csontkovács rendbehoz.
2019. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Csontkovácshoz inkább ne menj!

Helyette háziorvosi beutalóval neurológus, és legalább egy CT vagy MRI vizsgálatot kérj magadnak.

2019. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Má bocs,itt nem a beteg rendel.Házi orvos,és aztán oda majd ahova utalja .

Még priviben sem olyan egyszerű,nehogy már a beteg döntse el milyen vizsgálatokra lenne szüksége

Kenegesd Diclac kenőccsel.Ez jó hatással lehet rá.

2019. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Má bocs, fölösleges minden sz@rral kenegetni, mikor azt sem tudja, mi baja.

Először meg kell keresni a probléma okát. És az képalkotó vizsgálat nélkül nem fog menni.


Üdv, frissen műtött gerincsérves

2019. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!