Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhányan mondtákk, hogy úgy...

Néhányan mondtákk, hogy úgy járok, mint aki besz rt, mert kiskorom óta görnyedten sétálok, és ezt nemrég egy videó keretében én is láthattam. Szerintetek lehet erre valami megoldás? 20/f

Figyelt kérdés
Elég bénán néz ki, ahogy úgy totyogok, mint akit herén vágtak, vagy mint aki besz rt. Nem az a tipikus járás, mint amit a csípőproblémásoknál látni, hogy kicsavarodott lábbal elég nagy szögben dülöngélnek, de így is elég mulatságos látvány. Sokszor próbáltam már azt, hogy kihúztam magam, de ezt hamar elfelejtem, gyakorlatilag napokra, hetekre. Éveken keresztül jártam gyógykezelésekre, tornára és úszásra, de a tartásomon nem változtatott, csak a gerincferdülésem lett kisebb. Viszont mostanában egyre gyakrabban eszembe jut hogy zavar, és egy nagyon minimális púpom is van miatta.

2019. ápr. 30. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás, de sajnos mindre oda kell figyelni, tehát amíg az nem megy, hogy ne felejtsd el, hogy gázul nézel ki, mikor sétálsz, addig nem fog semmi segíteni rajtad.
2019. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el tornázni rendszeresen.
2019. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó csontkovács és torna, edzés.
2019. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!