Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltást az orvosom is beadja...

Oltást az orvosom is beadja vagy csak a suliba? (több lent)

Figyelt kérdés
2 oltasrol hianyoztam. Egyet majd tuti meg fogok kapni meg még par osztalytarsam is. Viszont kb egy hete kaptak egy ujabb oltast es arrol hianyoztam. Es az lenne a kerdesem, hogy ha anyaval elmennenk a házi orvosunkhoz akkor o beadna vagy csak a suliba? :/

2019. ápr. 30. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Azert nem szeretnem a suliba mert ezt az oltast egyedul kapnam meg:/ Es akkor lemaradnek orakrol... egyedül...
2019. ápr. 30. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem be, de ezt tőle kérdezd meg. De azért valljuk be, az nem érv, hogy kimaradsz az óráról: nem az óráról maradsz ki, hanem 5 percről, és azt akár a szünetben is megteheted, neki nincs szünet. És valakit még meg is kérhetsz, hogy kísérjen oda, ha nem akarsz egyedül rettegni. Ezért kár oda-vissza közlekedni a háziorvoshoz meg ott várakozni.
2019. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
be
2019. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van:) Majd megyek szunetben, es meg kerem hogy elkiserjen valaki
2019. ápr. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!