Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen „műtét”? Egyáltalán kell fizetni?

Figyelt kérdés

Van egy kis bőrkinövés a fülemen, anya nem szedette le születésemnél(nem értem, miért egyébként), de engem már nagyon zavar, az óvodában, és az általános iskolában is csúfoltak érte, így most, gimiben nem merek tesin sem rendes copfot csinálni, nehogy meglássák.

Azt szeretném kérdzeni, mennyibe kerülne ezt leszedetni onnan? (18 év alatti vagyok). És, ha ez számít valamit, alapból nagyon kicsik a füleim(de ezt már elfogadtam, úgysem lehet vele mit kezdeni) annyira, hogy egy fülbevalót is alig lehetett bele szúratni(nem tudom, ez számít-e, de azért leírtam, hátha).

Remdes válaszokat szeretnék kérni, nem csűfolódást, abból kaptam már eleget, köszönöm.



2019. máj. 2. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
TB alapon ingyen leszedik neked, ha magánban mennél, akkor 10-15ezerre saccolom a műtétet, persze sok függ attól, hogy ez pontosan micsoda. Magánorvosnál a konzultációnak, kötözésnek külön díja is lehet ezen kívül.
2019. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!