Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól fájhat a fejem ha rossz...

Attól fájhat a fejem ha rossz pózban alszom?

Figyelt kérdés
Nyáron elég sokat fáj a fejem ( migrén ) és már elkezdte. Tegnap is nagyon fájt, plusz még vendégségben is voltunk és nem tudtam lefeküdni csak az udvaron egy padra, ami elég kényelmetlen volt mert nem tudtam mit tenni a fejem alá. Aztán megláttam egy jó nagy kavicsot amit a nyakam alá tettem, és azt vettem észre hogy a nyakamban lévő izmokat ami még hátul van de majdnem már oldalt ( két vastag izomköteg a tarkómnál ) eléggé nyomta. A furcsa dolog még csak eztán jött, ahogy nyomta az izmokat majdnem olyan érzés volt az izmaimnak mint mikor massziroznak és pár perc alatt szinte teljesen elmúlt a fejfájás.

2019. máj. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájhat.
2019. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, mégpedig a nyakcsigolyáid miatt.
2019. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ès ez hogy elmúlt attól hogy nyomta a kő? Normális?
2019. máj. 2. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Elzsibbadt és nem érezted.
2019. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyak és tarkómasszázs az mindenképpen jó rá. Az ágyad alatt nincsen káros vízérfolyás? nem méretted be? Nekem volt ilyen probléma. Tettem árnyékoló biolepedőt az ágyam matraca alá és azóta nincsen ilyen fejfájós problémám.
2019. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vízérfolyás, istenem...
2019. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mifasz, vízérfolyás, árnyékoló biolepedő :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2019. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!