Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Csak úgy elmehetek tüdőszűrésre? (Bővebben lent)

Igazság az,hogy nem szeretnék bemenni iskolába, de igazolást házi orvostól nem hinném,hogy tudok szerezni mert kb. 2 hete voltam nála akkor is egy ilyen témával kapcsolatban. A csak úgy alatt azt értem, hogy beutaló nélkül, mert csak leszeretném ellenőriztetni, hogy "minden rendben van-e"?

Keress kérdéseket hasonló témákban: igazolás, orvosi, orvosi igazolás, tüdőszűrés, iskola, hiányzás, Facebook, Google, YouTube

máj. 2. 16:38  Privát üzenet  

A válaszok
Magánba akkor mész amikor akarsz, de az fizetős.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 2. 16:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És kapok rá igazolást?

# 2/5Időpont máj. 2. 16:48 Privát üzenet
Csak úgy kíváncsiságból mindenhol fizetős ez .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 2. 18:19 Privát üzenet
Nem kapsz igazolást, mert délután is lehet menni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 3. 07:50 Privát üzenet
Szerintem ne tüdőszűrésre menj, sugárterheléssel jár a vizsgálat.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 3. 11:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tüdőszűrésre van beutalóm Szolnokra, de elmehetek akkor Szegedre vele, ha van szegedi lakcímem? Munkához kellene, és hogy ha fogad is Szeged akkor ott is csak a 860 Ft-ot kell...
Elmehetek így tüdőszűrésre?
Ahol most lakok, nem vagyok bejelentve, de háziorvosomtól kapott beutalóval elmehetek itt is tüdőszűrésre (eü. Kiskönyv miatt)?
Elmehetek e bajai lakosként Budapesten beutaló nélkül tüdőszűrésre?
Ha nem vagyok budapesti lakos (ideiglenes lakcímem sincs), elmehetek itt tüdőszűrésre?
Tüdőszűrésre más kerületben is elmehetek vagy csak ahol a bejelentett lakcímem van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!