Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevállalós radiológus?

Bevállalós radiológus?

Figyelt kérdés
Sajnos végleges károsodás van a gerincemen.Keresem azt a radiológus szakembert, aki ezt le meri irni. Csak azok irjanak akik konkrétan tudják, hogy az orvos segiteni tud vagy fog. Köszönöm

2019. máj. 6. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen mi a "bevállalás"?

VAGY van baj a gerinceddel és az látszik a leleteken, VAGY nincs és akkor hiába ír bármit is az illetö, legfeljebb öt rúgják ki.

2019. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem radiológus feladata. A radiológus csak azt írja le amit abban a pillanatban lát. Azt hogy egy elváltozás végleges vagy nem nem a radiológus feladata eldönteni, hanem ez esetben egy neurológusé.
2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bevállalós azt jelenti, hogy le meri irni amit lát. Ezt négyen nem merték megtenni féltve állásukat, szóbeli felvilágositást kaptam ami nem elég. Egy orvosi szakvéleményhez esetemben radiológus és idegsebész kellett,neurológus nem.És hogy miért nem merik leirni szerintem ez nyilvánvaló (kéz kezet mos)
2019. máj. 6. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha NÉGY radiológus nem látott semmit, akkor érthetö, hogy nem ír le mást.

Szerintem te vagy képzelt beteg és ezért nem "vállalja" senki azt a diagnózist, ami kitaláltál, de a valóságban nincs ilyen bajod.


Arra ugyanis semmi értelmes magyarázatot nem lehet adni, hogy a meglévö diagnózist ne dokumentálják, ehhez nem kellene semmiféle bátorság!

2019. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló!Nagyon sok mindent megadnék,ha nem kellene kerekesszékben lennem és rengeteg gyógyszeren élnem naponta.A családomnak is könnyebb lenne azt a régi mosolygós embert látni.Sajnos nem képzelt beteg vagyok bár az lennék.És hogy miért is nem jó a leletem:mert van olyan Top orvos aki szakmailag kikezdhetetlen kell hogy maradjon
2019. máj. 6. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövőre végzek, radiológus leszek. Ilyet egyik radiológus szakorvos sem csinál, hogy nem azt írja le amit lát.

Milyen betegséged van amiatt tolószékbe kerültél? Egyéb társbetegségek is vannak?

Ha gondolod írhatsz privátban is.

2019. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!