Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derék fájásra jó thai masszázs?

Derék fájásra jó thai masszázs?

Figyelt kérdés
vagy az inkább csak "tüneti kezelés" és utána is fájnifog vagy akár rosszabb is lehet?

2019. máj. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Erre a Diclac kenőcs jó.több félét kipróbáltam már,de igazán hatásos ez volt.
2019. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is kenem de valami hatékonyabb dolog kéne ami végleg megszünteti a problémát.
2019. máj. 6. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó a svédmasszázs is meg a thai masszázs is.

Gyógymasszőr

2019. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Á.Zoli ***** válasza:
100%

A probléma okával is foglalkozni kell.

Miért fáj?

Általában helytelen testtartás hosszú távú eredménye. (10-20 év)(nálam pl. az okozza).

Hogy ülsz, hogy fekszel, illetve alszol, hogy dolgozol.

Azóta elkezdtem figyelni, hogy napi rendszerességgel, hány mozdulatot csinálok helytelenül, (esetleg percekig, vagy órákig tartó) és figyelve próbálom ezeket kiiktatni. Egyáltalán nem könnyű évtizedes rossz szokásokat elhagyni.

Izoláltan végzett gyógytorna is segít, persze szakértő segítség mellett.

A masszázs is nagyon jó, de önmagában kevés lesz.

2019. máj. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Masszázs, gyógytorna, jóga (kezdő hatha jóga, gerincjóga). Ha átmeneti kisebb probléma van, akkor lehet, hogy megoldja csak a masszázs is, de ha hosszabb ideje fennáll a fájdalom oka, akkor szükséges lesz gyógytornával (hatékony, nagyon unalmas, hosszabb idő alatt lesz jótékony hatása) vagy bizonyos jóga gyakorlatokkal (vagy hasonló mozgásrendszerrel) korrigálni.
2021. febr. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!