Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hová, kihez menjek, ahol...

Hová, kihez menjek, ahol normálisan kivizsgálják, hogy miért nem gyógyul a bokám?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, a 3-ik orvos, és gyógytornász, kezelések sorozata után. Az orvosok annyit tudnak, hogy be van gyulladva, és megerőltettem. Hiába mondom, hogy betegen ágyban voltam, alig szálltam le, és hogy érezni szoktam kis gubókat azon a helyen, nem figyelnek erre, csak a gyulladást diagnosztizálják. Minden gyógyszert beszedtem, a kezeléseket végigcsináltam, de nem gyógyulok. Gyanítom, hogy ez már valami más probléma lesz, de hova menjek, ahol végighallgatnak és normálisan kivizsgálnak?

(ja, a 3 orvosból 2 magán, inkább elittam volna azt a pénzt, kábé annyit ért)


2019. máj. 7. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen orvosoknál voltál? Képalkotó diagnosztika volt? A tüneteket egyértelműen elmondtad? Vagy ott is ebben a követelőző stílusban beszéltél? Mióta tart ez az állapot? Egyes megeröltetések gyógyulási ideje még gyógytorna mellett is több hónap is lehet.
2019. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elsőre traumatológián voltam, majd ortopédián.

Volt röntgen, majd utána ultrahang.


Én nem érzem ezt a stílust követelőzőnek. Türelmetlennek igen, ezt elismerem, de ez azért, mert annyira padlón vagyok már lelkileg.

Orvossal szemben mindig tisztelettel beszélek.

Elmondom a tüneteket (mert több van, nem egy) nem tudom végigmondani, mert közbevág, vizsgál (értem, hogy kevés az idő egy betegre) utána kérdez, és válaszolok. Ezek után azt érzem, hogy csak leráznak. Felír egy kenőcsöt, és ennyi.


Viszont úgy gondolom, hogy kettőnknek kell megtalálni a bajt, nekem a testem, és a tünetek, neki a tudása alapján.


Na, ilyen orvost keresnék, aki partnerként kezel, és nem futószalagon. Azt hittem, a magán ez lesz, de tévedtem. Ott is rengeteg a beteg, és egy időpontra 2-3-an is voltunk hívva.

2019. máj. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!