Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiús anyukák! Fütyi gondok....

Fiús anyukák! Fütyi gondok. Mit csinál majd az orvos?

Figyelt kérdés
A kisfiam Agusztusban lesz 3 éves. A fütyijén nem lehet a bőrt hátrahúzni. Túl szűk a “lyuk”. Kedden megyünk dokihoz, tapasztalatok, hogy mit fog csinálni? Szerintem fityma szűkülete van, nem letapadás? “Nektek” mit csinált az orvos?

#pénisz #letapadás #figyma szűkület
2019. máj. 7. 20:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként sosem volt begyulladva, vizelés rendben, sosem panaszkodik, hogy “baj” lenne vele.
2019. máj. 7. 20:52
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyereksebészeten dolgozom. Sajnos erősen orvos függő, hogy mi fog történni. Van aki kérdezés nélkül hátrarántja, van aki egyből műtétet javasol és van amelyik kezeli a problémát.

Ilyen idős korban ha korábbi behatás miatt nem hegesedett, akkor szteroidos krémmel nagyon jól fel lehet puhítani a bőrt, ezáltal megszüntetni a szűkületet, a letapadást pedig érzéstelenítés mellett lehet oldani ha a szűkület problémája megoldódott.

Drukkolok, hogy olyan dokihoz kerüljetek aki az utóbbi felvilágosultabb protokollt követi.

2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem kérded a férjed?

Férfiként, akinek volt ilyenje: ez a fitymahúzogatás egyes orvosok kedvenc témája.

Vidd el ha muszáj, de ne egyezz bele drasztikus beavatkozásba, ha lehet.

Nekem felírt anno valami kenőcsöt, amivel kenegetni kellett, de nem nagyon használt. Aztán idővel miután minden nap kicsit jobban hátrahúztam, kb. 13 éves koromra rendeződött.

Riogattak sok mindennel, pl. körül kell metélni.

Nem volt sebészeti beavatkozásra szükség, szerintem nem egyezz bele semmilyen műtétbe.

2019. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindkét hozzászólást köszönöm. A férjemnek sosem volt ilyen gondja, anyósom pedig nem is emlékszik vissza! 😊 Ezek alapján nem fogom egyből engedni a drasztikus beavatkozást. Remélem én is, hogy jó dokit fogunk “kapni”.
2019. máj. 7. 21:10
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Fiamnak megműtötték, semmi gondja azóta.
2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A letapadást ha van,és a szűkületet együttesen lehet megoldani. Ha le van tapadva a bőr, akkor a szűkületet sem lehet előtte megoldani .A orvosi megoldások nagyon brutálisak tudnak lenni .Hiába van a rendelőben elérzéstelenitve,ahogy elmegy a hatása,a gyerek bömbölni fog.Volt aki azt írta itt,a gyerek álomba sírta magát napokig .

A fürdetések is borzalmasak lesznek,a gyerek közelébe sem enged nyúlni .Fürdetéskor kell mindig kicsit feljebb erőltetni .Nem kell ennek 1 hét alatt megtörténni .

2019. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy mindíg “kicsit jobban” fürdetés közben, de lassan 3 évesen nincs valami gond, ha még nem megy? Mikor “áll neki”, akkor majdnem az egész “feje” kint van. Szóval azért valamennyire hátra megy, ha így érthető.
2019. máj. 7. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Húgom fiának 5és fél évesen jött fel. Ha pisil szépen,várj még a dokival!


Viszont ha dokihoz viszed,vizsgálat ELŐTT szólj,hogy nem egyezel bele a felrántásba!

2019. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 3 éves lesz július végén, nálunk is ugyanez a helyzet. 2 évesen megnézte a gyerekorvos neki, és elküldött a sebészetre, mert túl szűk. Én is olvasgattam a témában, és mivel pisilésnél nincs gond, még nem vittem sebészetre. De kíváncsián várom, ha elmenetek, írj, hogy mi történt.
2019. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ha semmi gond nincs a pisiléssel, es nem fáj, akkor az idő megoldja. Fürdéskor kicsit huzogatni kell. En serdülő kor elején tudtam hátrahizni, majd annyira fellazult, hogy merev himveszőn is gond nélkül lehetet.
2019. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!