Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom melyik kategoriaba kene ezt a kerdest feltennem, de erosen ugy gondolom, ez nem normalis dolog igy ide irom.

Tegnap ejjel, lefekudtem aludni, de zavart a tv hangja igy kikapcsoltam. Meg ebren voltam amikor "hangokat kezdtem el hallani" nagyon nagyon eroteljesen. Egy zugashoz hasonlo hang volt de mintha kozvetlen a fulem mellett lenne iszonyat hangosan, a kovetkezo pillanatban mar nem kaptam levegot, fajt a mellkasom, elzsibbadt mindenem es nem birtam egyszeruen megmozdulni. Bele telt par percbe mire vege lett es fel birtam emelni a kezemet, hogy kizokkenjek ebbol az allapotbol, de borzalmas elmeny volt.

Panikbeteg vagyok/voltam , de mar regota "tunetmentesen" illetve ez nem is olyan "roham" volt mint eddig barmelyik panikrohamom, igy kizartam, hogy visszatert volna.... de akkor meg megis mi lehetett ez? Es egyaltalan egeszseges emberrel tortenhet ilyen ?



2019. máj. 10. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is vmiféle pánikbetegség lehet... Én dokinak vagy pszichodokinak mesélném inkább ezt...
2019. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint irtam, panikbeteg vagyok es tobb ideje tunetmentes. Az evek alatt volt, hogy napi szinten tapasztaltam meg panikrohamot, de ez teljesen mas jellegu volt mint egy panikroham.
2019. máj. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!