Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik vele. Rapasztalato...

Mi történik vele. Rapasztalatok 30 felett?!

Figyelt kérdés
36 éves vagyok,szülés elött voltak székelési "problémáim",de azóta nem.Az elmúlt 2-3 hónapba veszem észre magamon hogy emésztési problémáim vannak,étkezési szokástól nem eltérően hízom, és ami a legjobban zavar hogy izzadom!Nem jellemző rám,főleg az hogy konkrétan büdös vagyok.Fürdés után is,reggelre leizzadom,a pólóm izzadság foltos,szóval teljesen tanácstalan vagyok.Olvasgattam neten,de sok okosságot nem találtam.Más is járt így és ha igen sikerült valami megoldást találnia?! Természetesen rendszeresen tisztálkodom és dezodorokat us használok de semmi eredménye.
2019. máj. 10. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjél el orvoshoz.

Ezek nem a korral járó normális változások.

Bármi lehet, pajzsmirigy, hormonok.

2019. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködés esetén van rohamos hízás.
2019. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sose voltak ilyesfajta problémáim,két hónap alatt 70kg-ról 77 lettem.Mostanában azt veszem vészre hogy vagy három naponta 1x van székletem,aztán fordul a kocka és naponta 3x.És ezek így váltogatják egymást,a súlyfelesleg pedig csak rakódik rám.Az izzadás állandó.Nagyon kellemetlenül érzem magam miatta.Azért írtam hátha valaki járt már így,de úgy látszik hogy akkor orvoshoz kell fordulnom mert ez nem életkori probléma.Köszönöm a válaszokat!A helyesírási problémákért pedig elnézést,csak költ a telefonom 😊
2019. máj. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!