Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen helyzetekben...

Miért van ilyen helyzetekben hányingerem?

Figyelt kérdés

Néha ha izgulok vagy stresszelek rámtör egy kis hányinger meg egyszer egy buliban hánytam és azóta amióta belépek egy szórakozóhelyre egyől eszembe jut az az érzés amikor ugye hánytam és emiatt nem merek inni max egy felest de már arra is rákell vennem magam valahogy xd pedig én jól bírom a piát de mióta megtörtént ez az eset amit írtam mindig eszembejut az a szar érzés és próbálok nem rá gondolni de nem megy és nagyon zavar h emiatt nem merek inni pedig azért egy buli mégis attól buli ha iszik is ott az ember

Tudtok valami tanácsot adni?


2019. máj. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert lenne attol jo a buli hogy reszeg vagy es utana nem emlekszel semmire? Akkor minek mész?
2019. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől: " egyből eszembe jut az az érzés amikor ugye hánytam..." tehát pszichés. Én egy 190 centis, 100 kilós férfi vagyok, de iszonyat jókat bulizok ásványvízzel.
2019. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnek mondanám h nem érdekelnek az ilyen válaszok és ha nem tudsz a kérdésre a válaszolni normálisan akkor minek kell belém kötni? Sztem azt csinálok a buliban és annyit iszok amennyit akarok.Ha te ezt az egészet elitéled akkor foglalkozz légyszi mással és más kategóriákban böngész kérdéseket amikre remélhetőleg tudsz értelmesen válaszolni köszi :)

A 2. Válaszólóval meg egyet értek, én is erre gondoltam h valami pszcihés dolog áll e mögött

2019. máj. 11. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!