Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio Antisudorika? (többi...

Solutio Antisudorika? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, eléggé izzadok, ha gondolkodok,sétálok, ülök fekszek vagy bármi egyebet teszek. (Inkább a hátamon és a fejemen) Sokaktól hallottam, hogy a fent említett izzadásgátló nekik bejött, hónaljon. Nem tudom hogy az említett testtájakon lehet e használni, vagy nem? Valaki tud erről valamit, tapasztalat vagy vélemény a termékről? Vagy tudtok tippeket az izzadság eltüntetéséről? (A homlokomon elég sok a baba haj, így megtapad benne az izzadság és beleragad) Előre is köszönöm válaszaitok!

#hát #izzadás #homlokon
2019. máj. 11. 22:01
 1/1 anonim válasza:
Én a hónaljamon próbáltam, és iszonyatosan csípett... még az után is égetett, hogy alaposan lemostam. Mások vizes vattapamacsra tettek egy nagyon picit, úgy állítólag nem mart. De én fel nem kenem többet, az is biztos! Arca semmiféleképpen nem ajánlom.
2019. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!