Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hihetek az orvosnak?

Hihetek az orvosnak?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja elmentem bőrgyógyászhoz, mert a jobb hüvelykujjam körme tele van barna foltokkal, illetve most már a körömágyon nem is tudom minek nevezhető fekete csík van.


Az orvosnő tőlem max 2-3 évvel idősebb, tehát 32-33 éves. Úgy vizsgálta a körmöm hogy csak rápillantott. Azt mondta vitaminhiány. Elhittem, mondom ő jobban tudja. Ami engem aggaszt, az a köröm alatti csík. Utánanéztem (neten nem szabad elhinni semmit, ez igaz), de a melanoma képek ugyanolyanok mint az én körmömön lévő csík és folt.


Hogy tudnék utánajárni? Vérvételből kimutatható hogy van e valami probléma?


2019. máj. 12. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy ,hogy elmégy a háziorvoshoz,és neki is elmondod a történet.Ebben biztos jobban otthon van,mint mi itt a gyakon .
2019. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A háziorvos is hasonlóan alapos. És nagyon betartja a rendelési időt, tehát rád se néz, hanem kidob.
2019. máj. 12. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

30 éves...


Másik dokihoz menni? Ez nem jutott az eszedbe?

2019. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem érek rá orvosról orvosra járni. A 2 hónappal ezelőtti időpontra is 1 hónapot vártam, de hiába.
2019. máj. 12. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez magánrendelés, vagy TB?


Melyik város?


A háziorvos meg nem baj, ha betartja a rendelési időt... menj oda rendelési időben, ne az utolsó 2 percben, és akkor nem lesz baj, fogadni fog.

Ha egyéb esetben sem vagy vele megelégedve, nyugodtan válts háziorvost, nem tiltja semmi.

Kérdezz körbe ismerősök között, ki van megelégedve a saját háziorvosával.

Én pl. meg vagyok a sajátommal, és ajánlottam is egy barátomnak nemrég, aki átment hozzá, mert a sajátja kb vicc kategória volt.

2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kórházi szakrendelés volt ahol megnézettem. Egyébként a háziorvos egy szétszórt üzletember és ha időben megy az ember akkor is kiküldi és kb mindent az asszisztens intéz helyette.
2019. máj. 12. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Értem. Hát akkor másik orvos.


Azért kérdeztem a várost, mert esetleg tudok ajánlani, ha véletlenül épp egy városban/megyében lennénk.

2019. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn járok háziorvoshoz, úgyhogy nem akarok váltani se. De azért köszi....
2019. máj. 12. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el megnézni,ne hagyd annyiban, ez nem játék! Ez a barna foltok meg fekete csík nem hangzik túl jól.A vitamin hiányról inkább ilyen fehér foltok vannak a körmöm meg barázdák. Mindenképp menj normális orvoshoz,akár maszek alapon igaz az elég drága, de járj utána,ne hagyd lerázni magadat!
2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, nem háziorvost akartam ajánlani, hanem bőrdoki magánrendelést.


De úgy látom, semmi sem jó...

2019. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!