Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Proktológushoz kell mennem...

Proktológushoz kell mennem végbélvizsgálatra, illik ilyenkor szőrteleníteni? 19/F

Figyelt kérdés
A farpofák nem, de a végbélnyílásom körül szőrös, igazából nem szeretném levágni, de nem akarom hogy igénytelennek nézzenek, ha meg levágom félek h melegnek néznek. Mi a helyes teendő ilyenkor?

2019. máj. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire fogja érdekelni a segglyukad szőre vagy a nemi identitásod az orvost? Hidd el, Te is mással leszel elfogalva :)
2019. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Persze egyből melegneg néznek majd.... Te jó ég ha nem akarod kellemetlenül érezni magad miközben így is kényes dolgot tesznek akkor szedd le
2019. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szőrtelenítenék a helyedben, és én is szőrtelenítek mindig, ha pedig ilyen helyre megyek, akkor meg főleg.

Amúgy a dokit marhára nem érdekli a szőr, de én akkor is igényesebben érzem magam, ha le vagyok teljesen szőrtelenítve. :)


Azt viszont nem értem, hogy a melegség hogy jön ide? Azt hiszed hogy csak ők szőrtelenítenek? Akkor nagyot tévedsz! :)

2019. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!