Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek volt szülést után a...

Kinek volt szülést után a kezén viszketés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Annyira nem babás téma de hátha volt valakinek ilyen szülés utàn. Miután megszületett a babám azóta a kezem elkezdett viszketni és apró kis vízhólyagok vannak az ujjaimon.. Először a mosogatószerre gyanakodtam mert nagyon sokszor (egy nap többször is) elmostam a cumisüveget. De vettem fel cérna és gumikesztyűt de még mindig nem múlt el. Aztán arra gondoltam hogy a tápszerre vagyok allergiás mert ahogy a csuklómra öntöm, hogy megnézzem meleg-e másnapra kiütés lesz rajta. Voltam már bőrgyógyásznál, azt mondta ekcémás a kezem. Kaptam is rá krémet, de nem használ. Úgy hogy szerintem ez nem ekcéma. Ráadásul a párom is elkapta és tudtommal az ekcéma nem fertôző. Volt valakinek hasonló?
2019. máj. 13. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha párod is elkapta és nem mondjuk valami új szappan vagy más mindkettőtök által fogdoshatott vegyszer az oka (?), akkor nincs köze a szüléshez, nem ekcéma, és logikusan fertőző, tehát gomba vagy baktérium (pl. ótvar?) vagy vírus (bár szerintem annak valami más tünete is lenne, mint fájdalom, láz). A helyetekben visszamennék a bőrgyógyászatra (vagy inkább egy másikhoz) mielőtt neadjisten a baba is érintett lesz.
2019. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!