Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék vele csinálni?

Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Mindkét lábamon van egy bütyök, apumtól örököltem. Nem nagyok, de tök ciki és nem merek felvenni papucsot, vagy nyitott cipőt, mert szégyellem. Nem fáj. A műtéten kívül mit lehet vele csinálni, hogy eltűnjön? Nem a műtéttől félek, csak utána még lábadoznom kéne.. Azt nem bírnám. Aki még szenved ilyen problémával leírhatná, hogy hogyan "él vele", mert nekem elég sok bajom van miatta:(
2010. júl. 6. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Elöször is,nem nekem de pár ismerősömnek van-volt bütyke.Nem akarlak elkeseríteni,de pokoli fájdalmas felépüléssel jár a műtét,ha esetleg egyszer megcsináltatnád,és visszenőnek,nekik visszanőtt.De amugyis úgy olvastam valahol hogy visszanő.Nekem nő létemre a lábújjaim csúnyák,a második lábujjam jócskán hosszabb mint az első:-)....Kit érdekel?!Nem fogok 40fokban zárt cípőt hordani,mert másoknak esetleg nem tetszik,és ezért én szenvedjek a melegben.Ne foglalkozz mások véleményével.Bármennyire is csúnyák a lábújjaim,még is férjhez tudtam menni:-)..
2010. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!