Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a magyarázat a...

Mi lehet a magyarázat a krónikus alul- ill. túlöltözöttségre?

Figyelt kérdés
Legtöbbször ha pl. nyáron látok nagykabátban, csizmában-sálban valakit, azon látható, hogy össze van zavarodva... -de télen, viharos, szeles időben látok rendszeresen figurákat rövidgatyóban, egy szál pólóban... -és nem fáznak. Nem betegszenek meg, mert akkor nem látnám egy darabig közlekedni arra...

2019. máj. 14. 10:31
 1/5 anonim válasza:
Figyelj! Én azt látom az utóbbi időben, hogy itt mindenki hü...lye, de tényleg mindenki! Úgyhogy ne csodálkozz semmin se!
2019. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a hőérzete.
2019. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alulöltözésre lehetséges magyarázatok: hozzá vannak szokva a hideghez, sokat sportolnak, pajzsmirigy túlműködés vagy más ok miatt pörög az anyagcseréjük. Olyat is ismertem, aki nagyon el volt hízva, és télen is pólóban és max. egy vékony széldzsekiben mászkált kint, őt szerintem a vastag hájréteg védte a hidegtől.

Túlöltözés: egész nap jól befűtött szobában vannak, túl keveset esznek (lassú anyagcsere), pajzsmirigy alulműködés, betegségek (pl. influenza).

2019. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm akinek mindig melege van, amikor mások még kabátban járnak, ő már egy pulcsiban, vagy rövid ujjúban.

Én inkább azt nem értem akik a naptári hónaphoz öltöznek, télikabátot nem veszik le májusig akkor sem ha 30 fok van, illetve nyáron sem öltöznek fel, amikor valóban nagyon lehűl a levegő.

2019. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok fázós, részben a pajzsmirigy-betegség miatt. Én vagyok az a típus, aki egész évben rövidnadrágban van, télen is csak max. egy pulcsit vesz hozzá :D Mások meg csak csodálkoznak, hogy nem fázom térdnadrágban, amikor mondjuk esik a hó.
2019. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!