Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy működik a női transzneműe...

Hogy működik a női transzneműeknél a nemi szerv csere? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok transznemű, szó ne essék. De felmerült egy kérdés. Ha pl egy nő férfi szeretne lenni, de olyannyira, hogy már saját férfi nemi szervet akar magára varratni, akkor azzal mit tud még csinálni? Pisilni gondolom csak tud. De... a megtermékenyítés előfordul, ha pl társulni szeretne egy másik nővel? Nem tudom hogy ez hogy működik, szóval nyugodtan nézhettek hülyének. Választ előre is köszönöm.

2019. máj. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, nem varrnak semmit sehova. Hormonkezelések hatására átalakul odalenn, plusz műtik, de szó sincs arról, hogy valakiét odavarrják.


Itt egy cikk, amiben leírják:

[link]

2019. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és megtermékenyíteni soha nem fog senkit, azt nem lehet megoldani, hogy hímivarsejteket kezdjen termelni. Fordítva a nővé operált pasik se fognak soha menstruálni, vagy szülni.
2019. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg bővebben is érdekel a téma, akkor ajánlom youtubeon Fajt Alexot. (Lány, most válik férfivé.)
2019. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy tudnak valami pénisz-szerűséget összehozni az átalakítandó nő meglevő szöveteiből, de sosem lesz az igazi. Ott még nem tartunk. A barlangos testeket nem tudjuk mesterségesen létrehozni, talán amennyi abból a nőnek van, azt fel tudják használni.


Én úgy tudom, hogy sokan mindenféle műtét nélkül transzneműek, szóval simán csak úgy öltözködnek, viselkednek, ami inkább a másik biológiai nemre jellemző, meg önmagában a hormonkezeléssel is valamelyest átalakul a test.

2019. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfi nemiszervet nem "rávarrják", hanem a csiklóból alakítják ki.

Ez optikailag teljesen megfelel egy "eredetinek", de erekciót csak megfelelö injekcióval tudnak produkálni.

Megtermékenyíteni értelemszerüen sosen fog, mert nincsenek heréi, azaz nem tud spermiumokat termelni.

2019. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahh értem! Köszönöm a válaszokat:)
2019. máj. 14. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer egy dokumentum sorozatot ebben a témában, és ott úgy csináltak péniszt, hogy a combból vettek izmot, az alkarból pedig bőrt (mert ott a legvékonyabb) és abból rakták össze. Ezt működőképesse tudják tenni, tehát tud pisilni meg nemi életet élni. A sorozatban az erekcióhoz valami pumpa szerűséget kellett használni, de ennél bővebben erről nem volt szó. Megtermékenyíteni nem fog tudni senkit, mert hiába van férfi nemiszerve, heréje attól még nem lesz.
2019. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adamka810 válasza:
A jövőre vonatkozóan, amennyiben lesz erre valakinek pénze és igénye meg lehet majd oldani, hogy igazi péniszt vagy vaginát, méhet kapjon valaki, hiszen biológiailag azonos neműeken kiprobálták már és működik. És az orvos tudomány tart azon a szinten, hogy ezt meg lehessen oldani. Csak donor kell hozzá és egy páciens aki vállalná. Meg jó sok támogatás, mint anyagi, mint szakmai, hiszen még ilyet nem csináltak. És a covid miatt ez is húzódik, hogy egyáltalán szóba kerüljön. A jelenlegi összes műtét elég jól működő nemiszerveket tud létrehozni ígyis, csak az utódlás nincs megoldva és az a kérdés úgy meg lehet e
2022. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!