Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a fekete valami a...

Mi ez a fekete valami a végbelemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos van aranyerem és van egy kinövésem is végbelemnél már elég hosszú ideje..de ma mikor ránéztem láttam egy kis fekete valamit is ott...szerencsére nem fáj nem viszket és nem vérzik mostanában ..csak ritkán most jó ideje nem ..de ez a fekete valami micsoda? remélem nem rák :s



2019. máj. 14. 21:20
 1/5 anonim válasza:
0%
kaksi
2019. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Beletört a néger f...a.
2019. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem itt tényleg van valami...:(
2019. máj. 14. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy rektoszkópos vizsgálatra és megtudod mi van ott, nem kell aggódni, a te érdeked szolgálja.
2019. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban is leirhatnad.Persze nem vagyok orvos es Istennek hala nincs aranyerem se,de lehet valami olyan amivel mar mas is talalkozott.En igy latatlanul arra tippelnek,hogy Verzett csak nem tudott tavozni igy megalvaddt a bor alatt es az miatt fekete.Nekem a talpamon szokott ilyen lenni ha mar agyon hasznaltam a cipom es tori a talpam.Feholyagosodik es fekete folt lessz ott.Az csak ver ami nem tudott tavozni es megalvadtt.


Persze mint irtam nem vagyok orvos es az itt valaszolok 99% sem.A tanacsom,hogy fordulj orvoshoz.Az aranyer nem egy olyan dolog ami ciki.Olyan dolog amit kezelni kell.Lehet ha most elemesz egy egyszeru kenocs megold mindent,de lehet 1 honap mulva azt mondjak komoly a dolog es muteni kell.

2019. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!