Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon stresszes ember vagyok,...

Nagyon stresszes ember vagyok, lehet ellenebtenni?

Figyelt kérdés

Igazabol sok apro dolog miatt is stresszes vagyok.

Volt egy probahetem egy raktarban, ahol mindennap ugyan azt kellett csinaljam, az emberekkel nem nagyon beszeltem. Nem ereztem szarul magam, de minden reggel gyomorgorccsel indultam el. Mire beertem elmult. Majd most atjottem egy irodaba, ahol 3 napja vagyok halal egyszeru feladatom van, csak hivogatni kell embereket, hogy menjenek ide oda. Megis gyomorgorccsel megyek be es majdnem egesz nap ideges vagyok, pedig az emberekkel itt sincs baj, munkaval plane.

Az interjuknal szinten vegig gorcsoltam hiaba volt a fejemben, hogy ha ez nem jon ossze akkor majd a masik.

Ezeknel a stresszes pillanatoknal hanyingerem, hasgorcsoles es neha bocsanat... hasmenes is.

Valerianat szedtem eddig de attol ugyan ugy gorcsolok es ideges vagyok.



2019. máj. 15. 08:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!