Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat a gerincem mar...

Mitol fajhat a gerincem mar honapok ota?

Figyelt kérdés

Lent a derekamnal (vagy medence?) minden reggel faj meg ha fekszek akkor is. Fent is eleg gyakran faj hatul a gerincem. Ez mitol lehet? Megfazhatott? A poloim mindig felturodnek lehet azert. De mar vagy fel eve. Az agyam leszakadt es samlival meg szamitogephazzal van alatamasztva ettol is fajhat? Vagy mas all a hatterben? Hova erdemes fordulni ezzel ahol lehetoleg ingyen megneznek?

27F


2019. máj. 15. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért fáj, mert van.

Pontozd le, de egy orvosnak is egy kiterjedt vizsgálatsorozat után, lehet hogy csak erős tippje lenne.

2019. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat lehet hogy agyat kene cserelni xd

De az is sokat segithet ha a foldre rakod le a matracot es ott alszol.

Ha nem mulik el akkor se akkor sztk ba megneznek ingyen

2019. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is az agyaddal van a gond,és nem a pólóval.

Menj háziorvoshoz az najd tovább küld a szakorvoshoz.

Sanja új agyat nem tudsz venni,de lehet egy új ágy is elkélne.

2019. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon esélyes, hogy az ágy lesz a gond, de azért menj el egy orvoshoz, mert ha még az ágy is a gond, lehet jelzi, hogy később gerinc-gondod lesz

nekem így volt , kb a te korodban azt hittem, hogy azért fáj mert rossz az ágy , lecseréltem meg minden, de aztán kiderült , hogy jobb lett , volna orvoshoz , ill gyógytornászhoz menni

2019. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!