Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerekes Tamás, Adam Lander...

Kerekes Tamás, Adam Lander intelligens halláserősítővel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Apukám kapott egy reklámnak tűnő felhívást Malmőből, mivel azonban nagyon rossz a halllása és hátha jó és persze nem annyira drága így jó lenne tudni, hogy van-e értelme...

#halláserősítő #svéd készülék
2019. máj. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Alaposan utána kellene nézni a cégnek, márkának...

alapvetően az olyan készülék a jó, melyet audiológus hallásgörbe alapján beállít. Tehát megméri a hallást, mely hangok esetén milyen a hallásszint és beállítja a készüléket, zavaró hangokat megoldja, figyel a fájdalomküszöbre...

A különféle "neten kapható" hallókészülékek erősítenek mindent, van rajtuk egy hangerőszabályzó és kész... Adott esetben kárt is csinálhatnak, tovább ronthatják a hallást, az illető meg szenved a hatalmas hangerőtől de érteni a beszédet nem érti...

2019. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, én is ilyesmire gondoltam, már csak egy jó audiológusra van akkor szükségem.. Nem tudnál ajánlani valakit? Köszönöm
2019. máj. 23. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel személyesen az adott hallókészülék-szaküzletet, amit kinéztél, a teljesség igénye nélkül, pl: Gn Resound, Widex, Signia, Starkey, stb.
2019. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fenti névvel bemutatkozó "hallásregeneráló kezelés szakembere" által(?) küldött 4 oldalas szórólapot kaptam

16900 Ft-os áron (56333 Ft helyett) kínálják az "inteligens halláserősítő" készüléket. Telefonáljak a

06 1 500-9355 telefonszámra. Nem telefonálok.

2019. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!