Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Beszakadt a fejem a szemöldökmnél vissza fog a szemöldököm nőni?

a seb konkrétan szemöldökömet ketté szeli függölegesen és nagyon nem tetszik! vissza fog még nőni a szőr vagy meg kell szoknom így?

máj. 15. 21:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fog visszanoni a szőr.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 21:10 Privát üzenet
most ugy is mindenkinek van egy kinyirt resz a szemoldokeben:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőm borotvával levágta a szemöldököm legelejét, mármint azt, amit szedni szoktak ami feláll, nem látszik, engem viszont zavar, gyorsan visszanő?!
Ha nagyon csúnyán elestem, és felrepedt az a szemöldököm, amit összevartak, és ma reggel láttam h a bal szememet nem tudom teljesen kinyitni, mert van ott 1 ilyen piros zúzódás...
Nagyon hullik a szemöldököm, valakinek volt hasonló problémája?
Előfordulhat az, hogy eszek valamit és attól rothad a szemöldököm?
Hullik a szemöldököm, mi a megoldás?
Miért izzad a szemöldököm alja? Mi az oka?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!