Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A múlthéten hirtelen erős szúrást éreztem a gerincemnel, osszerogytam és nem tudtam megmozdulni. Ez mi lehet és miért lehet?

Egyik este mikor éppen a szobámba tartottam amikor hirtelen beszúrt a gerincemnél. Összerogytam és percekig nem tudtam megmozdulni, csak feküdtem a földön addig amíg a szúrás el nem múlt. Semmi megerőltetőt nem csinaltam, csak úgy spontán jött. Nagyon bepánikoltam. Nem volt itthon senki és szüleimnek azóta sem mondtam el, hogy mi is történt. Ez mi és miért történt?

16F

máj. 15. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
Idegbecsípődés?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem szorítja igen erős korlátok közé (tiltja be) az alkoholfogyasztást a magyar állam?
Bal oldali lapocka fájdalom, erős fulladá? .
Isiász, gerincsérv, lumbágó. Éjszakai erős vádlifájdalom?
Erős szívdobogázérzés lehet stressztől? Van ötlet, hogyan legyek túl rajta?
Nagyon erős hónaljszag mitől lehet?
Zuhanyozás vagy fürdés után erős viszkető érzés ami kiváltképp intenziv deréktől lefelé főleg lábaknál, fél órán át is eltart, mi lehet a baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!