Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A múlthéten hirtelen erős...

A múlthéten hirtelen erős szúrást éreztem a gerincemnel, osszerogytam és nem tudtam megmozdulni. Ez mi lehet és miért lehet?

Figyelt kérdés

Egyik este mikor éppen a szobámba tartottam amikor hirtelen beszúrt a gerincemnél. Összerogytam és percekig nem tudtam megmozdulni, csak feküdtem a földön addig amíg a szúrás el nem múlt. Semmi megerőltetőt nem csinaltam, csak úgy spontán jött. Nagyon bepánikoltam. Nem volt itthon senki és szüleimnek azóta sem mondtam el, hogy mi is történt. Ez mi és miért történt?

16F


2019. máj. 15. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idegbecsípődés?
2019. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos fogalmam sincs DE hogy nem szólsz a szüleidnek az katasztrófa. ha még nem mondtad el akkor nagyon gyorsa.

Ha lehet egy tippem talán vérberökződés van a fejedben.

Régi baeseteknél fordul elő hogy nem vették észre (mert rohadt nehéz) és ezért most jön ki a hatása. A gyógyítása (jelenlegi tudomásom szerint) nincs. Szóval irtó gyorsan huzzál egy orvoshoz. Ez a közel jövőben (már ha igazam van[NE LEGYEN]) egyre gyakoribb lesz és végül majd nem tutsz mozogni magadtól. Remélem nem hoztam rád a frászt. De komolyan mondom még amíg tutsz intézkedj a dolgaidról.

Kéz- és lábtörést.

2019. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!