Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol tudnám kivizsgáltatni magam?

Amint leülök, elkezd fájni a bal oldalon az ülőidegem. Akárhogy forgolódok, nagyon fáj. Ez azonnal elmúlik, amint felállok. Novemberben kezdődött, azóta nem javul. A háziorvosomnak szóltam, javasolt egy krémet, ami semmit nem használt, illetve felírta a gyógyszer változatát. Otthon elolvastam a betegtájékoztatót, kiderült hogy nem szedhetem. Aztán a munkahelyemen is voltam az orvosnál, ő meg azt mondta, hogy ezzel nem tud mit csinálni, esetleg járjak piláteszre, hátha javul. 35 éves vagyok. Nem nehezen tudom elfogadni, hogy ezzel a fájdalommal együtt kellene élnem. Egyébként sportolok, és volt olyan alkalom, hogy többet nyújtottam, mint szoktam, még hengereztem is, de utána két napig mégjobban fájt. Valakinek lenne ötlete, hova fordulhatnék?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fájdalom, ülés, kivizsgálás, orvos, rendelés, szakrendelés, ideg

máj. 16. 11:43  Privát üzenet  

A válaszok
Ortopédia, reumatológia. Nem is biztos h kell beutaló, nézz utána. Egy röntgen jó lenne.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 11:54 Privát üzenet

Lehet, hogy neurológiára tartozik, de ide is beutaló kell a háziorvostól, mint az orthopédiára, és a reumára.

Menj vissza a háziorvoshoz és kérj beutalót.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 13:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont máj. 17. 05:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a háztartásban velem élő rokonomnak vérmérgezése van, gennyes sebe és gyulladása, de mégse akarja magát kivizsgáltatni/kezeltetni, mert fél hogy "ott marad", akkor mégis mit...
Érdemes lenne kivizsgáltatni magam?
Van az udvaron egy ginkgo biloba fànk. Hallottam, hogy ez jót tesz a memóriànak. A fa leveleit hogyan tudnàm hasznosítani?
Mi okozhatja? Érdemes lenne kivizsgáltatni?
Ha Pizzàmra drogot szòrtak hova menjek kivizsgàltatni?
Hogyan tudnam a nagy tablettákat lenyelni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!