Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnám kivizsgáltatni magam?

Hol tudnám kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés
Amint leülök, elkezd fájni a bal oldalon az ülőidegem. Akárhogy forgolódok, nagyon fáj. Ez azonnal elmúlik, amint felállok. Novemberben kezdődött, azóta nem javul. A háziorvosomnak szóltam, javasolt egy krémet, ami semmit nem használt, illetve felírta a gyógyszer változatát. Otthon elolvastam a betegtájékoztatót, kiderült hogy nem szedhetem. Aztán a munkahelyemen is voltam az orvosnál, ő meg azt mondta, hogy ezzel nem tud mit csinálni, esetleg járjak piláteszre, hátha javul. 35 éves vagyok. Nem nehezen tudom elfogadni, hogy ezzel a fájdalommal együtt kellene élnem. Egyébként sportolok, és volt olyan alkalom, hogy többet nyújtottam, mint szoktam, még hengereztem is, de utána két napig mégjobban fájt. Valakinek lenne ötlete, hova fordulhatnék?

2019. máj. 16. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ortopédia, reumatológia. Nem is biztos h kell beutaló, nézz utána. Egy röntgen jó lenne.
2019. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neurológiára tartozik, de ide is beutaló kell a háziorvostól, mint az orthopédiára, és a reumára.

Menj vissza a háziorvoshoz és kérj beutalót.

2019. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 17. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!