Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Az normális, hogy nekem a háziorvos nem csinált EKG-t? A nagymamám védőnő volt és ő mondta, hogy kellene csinálni és szoktak is. Menjek vissza a hézidokihoz, hogy csinálja meg? Egyébként is elég magas a pulzusom és kétnaponta migrénem van. 16+4 hkm

Keress kérdéseket hasonló témákban: EKG, terhesség, háziorvos, 16 hetes

máj. 16. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kétszer szültem, egyszer sem néztek nekem se ekg-t.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont máj. 16. 13:58 Privát üzenet
Nekem a kardiológiára adott beutalót, és ott csinálták meg az ekg-t.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont máj. 16. 13:58 Privát üzenet
Az előző terhességem alatt nekem sem volt ekgm, most már kell. De kizárt, h a háziorvos meg tudja csinálni.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont máj. 16. 14:00 Privát üzenet
Ha van eszköz rá, akkor meg tudja csinàlni a háziorvos, nekem is ő csinálta.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont máj. 16. 14:04 Privát üzenet
Kerdezz ra a dokidnal. Nekem mind a 2terhessegnel csinalt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont máj. 16. 14:09 Privát üzenet
Amikor a nagymamád védőnő volt, akkor valószínűleg még AFP vizsgálat is volt. A protokoll változik. Lehet csinálni EKG-t, de nem kötelező.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont máj. 16. 14:16 Privát üzenet
Másfél éve szültem a harmadik babámat, mind a háromszor csinált a háziorvos EKG-t, amit meg kellett mutatnom a kórházban. Szerintem ezt azért kérik, ha hirtelen műtétre kerülne a sor, tudniuk kell, hogy van-e valami rendellenesség, altatható vagy-e.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont máj. 16. 14:19 Privát üzenet
1 babánál azt mondta majd a második trimeszterben, mert ha gond van akkor szokott előjönni-aztán valahogy kimaradt. Most a 2. babánál helyetesítés volt, mikor először mentem és csinált, a "csíkot" csatolta is a kiskönyvhöz...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont máj. 16. 14:20 Privát üzenet
Amikor a nagymamád védőnő volt gondolom még a folyóban mostak. Neked meg már van mosógéped, na pont ennyi a különbség.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont máj. 16. 14:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A nagymamám pár éve ment nyugdíjba...előbb is mehetett volna de még szeretett volna dolgozni szóval nem mostak a folyóban...náluk falun mindig csinált a háziorvos...most is csinál. Úgy látszik ott más mint városban.

Köszi a válaszokat, akkor majd megkérdezem.

# 10/13Időpont máj. 16. 14:31 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Édesanyám súlyos mentális beteg. A háziorvos pszichiátriai kivizsgálást javasol, ami bentfekvést jelent. Bp-en melyik állami kórház az, ahol normális állapotok uralkodnak?
Tudtok rendes, normàlis, szakmàlyàban jò, hozzàèrtő, embersèges hàziorvost (felnőtt) Bèkèscsabàn?
Ez normális? Nagyon megijedtem 17/L
Hogy lehet kibírni ezt a 2 hetet a nőgyógyászig amit a háziorvos tanácsolt? Hogy győzzem le a félelmeimet? Ugye most akkor minden rendben? Ha egy kicsit fáj a hasam az ugye normális?
A nővérem gyermeke 9 éves, és sem a gyerek, sem ő nem emlékszik olyanra, hogy 6 évesen megkapta volna a gyerek a kötelező oltást. Nem is értesítette őket a védőnő, sem a...
4,3 a vércukrom szerintetek ez normális? Holnap lessz a Cukorterhelésem ma megmérte a haziorvos a vércukromat 4,3 ez mennyire normális? Válaszokat Várok! Köszónöm!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!