Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nekem a...

Az normális, hogy nekem a háziorvos nem csinált EKG-t? A nagymamám védőnő volt és ő mondta, hogy kellene csinálni és szoktak is. Menjek vissza a hézidokihoz, hogy csinálja meg? Egyébként is elég magas a pulzusom és kétnaponta migrénem van. 16+4 hkm

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Kétszer szültem, egyszer sem néztek nekem se ekg-t.
2019. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a kardiológiára adott beutalót, és ott csinálták meg az ekg-t.
2019. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Az előző terhességem alatt nekem sem volt ekgm, most már kell. De kizárt, h a háziorvos meg tudja csinálni.
2019. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha van eszköz rá, akkor meg tudja csinàlni a háziorvos, nekem is ő csinálta.
2019. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kerdezz ra a dokidnal. Nekem mind a 2terhessegnel csinalt.
2019. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a nagymamád védőnő volt, akkor valószínűleg még AFP vizsgálat is volt. A protokoll változik. Lehet csinálni EKG-t, de nem kötelező.
2019. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Másfél éve szültem a harmadik babámat, mind a háromszor csinált a háziorvos EKG-t, amit meg kellett mutatnom a kórházban. Szerintem ezt azért kérik, ha hirtelen műtétre kerülne a sor, tudniuk kell, hogy van-e valami rendellenesség, altatható vagy-e.
2019. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 babánál azt mondta majd a második trimeszterben, mert ha gond van akkor szokott előjönni-aztán valahogy kimaradt. Most a 2. babánál helyetesítés volt, mikor először mentem és csinált, a "csíkot" csatolta is a kiskönyvhöz...
2019. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Amikor a nagymamád védőnő volt gondolom még a folyóban mostak. Neked meg már van mosógéped, na pont ennyi a különbség.
2019. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A nagymamám pár éve ment nyugdíjba...előbb is mehetett volna de még szeretett volna dolgozni szóval nem mostak a folyóban...náluk falun mindig csinált a háziorvos...most is csinál. Úgy látszik ott más mint városban.

Köszi a válaszokat, akkor majd megkérdezem.

2019. máj. 16. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!