Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Cemha nevű felhasználó kérdése:

Egészsègūgyi problèmàm lehet?

Az àgyon hàton fekūdtem ès mikor az oldalamra akartam fordulni, az első legkisebb mozdulatnàl a vègbelem környèkén egy nyomò èrzèsem volt, mintha beakadt volna valami. Nem tudtam mozdulni majd a làbam segítsègèvel felemeltem a felső testem, hogy megpròbàljam "kiakasztani", ekkor sikerūlt. Èrzemtem mintha kiakadt volna ès az a rèsz elkezdett mozogni, inkàbb lötyögni, egy zselatinhoz tudnàm hasonlìtani amit megmozgatnak. Fàjdalmam nem volt, de nem tudom mi lehetett ez.

Keress kérdéseket hasonló témában: has

máj. 16. 19:33  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Azon a rèszen làthatò volt hogy "mozog", nem csak èreztem.

# 1/2Időpont máj. 16. 19:36 Privát üzenet
Ezt ne itt kérdezd meg, orvoshoz menj el inkább légyszíves.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 18. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 evesen 75DD a mellem, viszont nem tetszenek, ezert szeretnem kesobb megcsinaltatnI oket, viszont vekony alkat vagyok, lesz belole egeszsegugyi problemam?
Az lenne a problémám hogy hétfőn kellene kezdenem egy munkahelyen, de időközben adódott egy jobb lehetőség Mit tegyek, írjak be a munkahelyre hogy ne számítsanak rám? Kaptam...
Adódhat problémám abból, hogy táppénz alatt EFOs szerződéssel dolgoztam két napot?
Lehet nekem ebből problémám?
Ha felepulok az anorexiabol kesobb lehet emiatt valamilyen egeszsegugyi problemam?
Napi 8 tojas egeszsegtelen? Illetve lehet valami egeszsegugyi problemam belole?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!