Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitott szájjal való alvás...

Nyitott szájjal való alvás okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kicsi korom óta nyitott szájjal alszom. Ennek vannak ugymond mellékhatásai. Például mikor reggel felébredek tiszta száraz a szám és lepedékesek a fogaim. Illetve a nyelvem is fehér lepedékes de szinte az egész. Nyitott szájjal való alvás okozhat ilyeneket? Illetve hogy lehetne leszokni róla?



2019. máj. 17. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy okozhat. Orrodon kapsz rendesen levegőt? Horkolsz is?
2019. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okoz. Én ugyanezzel küldök. Amióta megvan az első emlékem, az orromon nem kapok elég levegőt, így a számon lélegzem. Időnként valamiért jobban kiszárad, mint máskor. Ezt értsd úgy, hogy lefekszem és 1 percenként fel kell kelnem vizet inni, mert úgy összeragad. Azt megfigyeltem, hogy ha nem vizet iszom, hanem szénsavas, édes üdítőt, akkor később szárad ki (esetleg el is tudok aludni, mire újból innom kéne), mintha vizet innék.
2019. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez van, csak én nem mindig alszok nyitott szájjal,már ritkán. Nekembsem jó a víz, nekem is valami édeset kell innom ilyenkor, utána minden rendben van.
2019. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!