Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne inni, csinálni kávé...

Mit kéne inni, csinálni kávé helyett reggelente?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy túl erős kávékat iszok, és pont emiatt vagyok kimerült. Zöld teától hányok. Fekete teától félek, sok a koffein abba is. Ha meg nem iszok koffeint, nem térek magamhoz, de hosszú távon biztos jobban fogom érezni magam. A kávé nagyon felhúzza az idegrendszeremet. Talán kakaót kéne helyette inni? Köszönöm előre is az ötleteket!

2019. máj. 18. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs annyi koffein a fekete teában. Gyengébb kávéra nem gondoltál? Ha mindenképpen koffeint akarsz akkor legyen gyenge kávé, vagy fekete tea. De le is szokhatsz róla.
2019. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Teából is lehet csinálni gyengébbet, rövidebb ideig kell áztatni. Lehet hígítani is.
2019. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aludj tovább.
2019. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
# 3 Tudom én, gonoszkodásod nem bírod megállani ugye? De miért ártatlanokra vetíted ki, akiket nem is ismersz? Miért nem azokat bántod akik téged bántottak? Én is utálom a világot, az életemet, engem is bántottak, ezért téged sértegesselek? Most ez mi akar lenni. Nincs kedvem élni sem pont az ilyen rosszindulatú emberek miatt mint te. Gúnyolsz engem? Hátha ettől leszel boldogabb, akkor ne tartsd vissza magad. Nem tudom kit bántottam meg a kérdésemmel, de már nem is bírom felfogni az emberi aljasság határtalanságát. Sőt már nem is akarom felfogni.
2019. máj. 18. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki a por cappuccinot, abban van kávé, de nem olyan Erőss mint a főzött kávé. Vagy 3az1-ben kávé, az sem erős de azért koffeines, picit felébreszt. Tea is jó, a fekete gyümölcs tea enyhére készítve.
2019. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már kávét nem, vagy kapucsínót, vagy instant kakaót. Köszi a válaszokat!
2019. máj. 18. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy kötelező koffeinnel indítani a napot? Igyál két nagy pohár vizet, amivel hidratálod a sejtjeidet, s sokkal többre mész vele, mint az élénkítőszerekkel. amik időlegesen amúgy is blokkolják az immunrendszeredet.
2019. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!