Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr belső részén pattanás...

Orr belső részén pattanás (ők). Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Már egy hete fájlaltam az orrom, de csak az allergiára gondoltam. Egy 3napja már a belső fájdalom helyén kívül is látszik egy nagyon nagy dudor az orromon, belülről látszik egy pattanás szerű kitüremkedés fehér ponttal a tetején. Azóta nagyon érzékeny az orrom,ha még csak hozzá se érek csak beszélek úgy is, naponta többször fáj a fejem, a fájdalomcsillapító sem segít igazán. 2napja már a másik oldalon is észre vettem ugyan ilyen pattanás szerű dolgot. Azóta levegőt is nehezebben kapok. Próbáltam őket kinyomni, de nem jártam sikerrel.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Nektek mi segített? Érdemes lenne megnézetni orvossal?



2019. máj. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szúrd ki fertőtlenített tűvel

Orvos is ezt tenné

2019. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj el a házi orvoshoz vagy bördokihoz és gyors kinyomják vagy felirnak valamit :)

Föleg hogy fáj az már nem jó jel.

2019. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad nyomkodni, piszkálni, főleg nem orrnál, súlyos következményei lehetnek!

Kenegesd jóddal (kívül és belül is) napjában többször, nekem leszárította, de ha nem javul, menj sebészetre, vagy orr-fül-gégészetre.

2019. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam kinyomni sikertelenül, voltam azóta orvosnál is, ő azt mondta nem szabad (csak ha a későbbiekben lenne valakinek ilyen, azért írom), mert olyan idegek vannak az orr külső részén amik összeköttetésben vannak az aggyal, a nyomkodás következménye pedig agyhártyagyulladás lehet. Kaptam kenőcsöt és orrmosót.

Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!