Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy kiírjanak...

Mit mondjak, hogy kiírjanak hátgerinc röntgenre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Eléggé fontos, na válaszoljatok!
2019. máj. 19. 14:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem úgy működik hogy te kitalálod hogy röntgen.

Annak valami oka, előzménye kell hogy legyen.

2019. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem is én találtam ki. Szerettem volna kimasszíroztatni a hátizmaimat, mert ráférne nagyon, és a csontkovács-masszőr azt mondta hogy ő addig nem mer hozzá nyúlni, amíg nem lát egy röntgent a gerincemről, állítólag még nagyobb kárt tehet. De ha ezt mondom, hogy ezért kell, akkor nem engedik meg az orvosok. Ezért akartam hazudni valamit, de mindegy. Én még odáig sem jutok el, hogy egy kicsit jobb legyen nekem.
2019. máj. 19. 14:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon ferde, két irányból is ferde, és még sosem röntgenezték le életemben, mert hát nem érdekel senkit, az én gerincem, le xarják!
2019. máj. 19. 14:51
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi lenne, ha őszinte lennél és azt mondanád, hogy a csontkovács ezt javasolta és neki erre van szüksége? Amúgy ortopédián, ha azt mondod fáj a gerinced, akkor kérnek röntgent úgyis, vagy ha azt mondod, hogy fáj a hátad.
2019. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!