Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúr a mellkasom bal oldalán,...

Szúr a mellkasom bal oldalán, szívroham jele vagy csak pánik?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok jelenleg és nagyon egészségtelenül étkeztem idáig.Az utóbbi pár napban kezdett el szúrni a mellkasom bal oldalán.Nagyon meg vagyok ijedve hogy ez valami jele egy későbbi szivrohamnak.Vettek vért és vizeletet tőlem de nem nagyon voltak rossz eredmények,szinte minden rendben volt.Az utóbbi 1-2 napban elkezdtem egészségesebben étkezni de még mindig be vagyok nagyon ijedve és nem tudom mi legyen.Ilyenkor meg lehet előzni a szivrohamot vagy már késő?

2019. máj. 19. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Utóbbi lesz szerintem! Lehet a rossz levegővételtől, vagy sokáig egy helyben ülés, ki tudja.
2019. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, én úgy tudom, gyomorsav is okoz hasonló gondot, mikor nekem is szúrt a szívem körül, nekem is minden rendben volt az értékekkel, és azt mondták,hogy szedjek savlekötőt, először azt hittem viccelnek velem és le akarnak rázni, de igazuk volt. Később gyomorsavas gondjaim voltak, bizonyossá vált számomra is, hogy sav okozta a rosszullétemet. De azért a kivizsgálásokra menj el, EKG ez az amaz. Jobbulást!
2019. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szúrás inkább stresszes tünet, ne idegeskedj. MagneB6 tablettát nem ajánlott az orvos?
2019. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem ajánlott...Csak ideadta az eredményt
2019. máj. 20. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél ilyen tablettát és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, mozogj sokat a levegőn, sport is jót tesz.
2019. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom már,annyira kétségbe vagyok esve.Naponta több gyümölcsöt és egészségesebb ételt eszek pár nap óta mint ahány nap van egy héten és folyamatosan találok magamon olyan tüneteket amik szívrohamra utalnak...
2019. máj. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!