Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Huszonegyhuszonnyolc nevű felhasználó kérdése:

Szúr a mellkasom bal oldalán, szívroham jele vagy csak pánik?

16 éves fiú vagyok jelenleg és nagyon egészségtelenül étkeztem idáig.Az utóbbi pár napban kezdett el szúrni a mellkasom bal oldalán.Nagyon meg vagyok ijedve hogy ez valami jele egy későbbi szivrohamnak.Vettek vért és vizeletet tőlem de nem nagyon voltak rossz eredmények,szinte minden rendben volt.Az utóbbi 1-2 napban elkezdtem egészségesebben étkezni de még mindig be vagyok nagyon ijedve és nem tudom mi legyen.Ilyenkor meg lehet előzni a szivrohamot vagy már késő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szívroham, szív, betegség, tini, tinédzser

máj. 19. 21:12  Privát üzenet  

A válaszok
Utóbbi lesz szerintem! Lehet a rossz levegővételtől, vagy sokáig egy helyben ülés, ki tudja.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 21:16 Privát üzenet
Szedj magnéziumot, én úgy tudom, gyomorsav is okoz hasonló gondot, mikor nekem is szúrt a szívem körül, nekem is minden rendben volt az értékekkel, és azt mondták,hogy szedjek savlekötőt, először azt hittem viccelnek velem és le akarnak rázni, de igazuk volt. Később gyomorsavas gondjaim voltak, bizonyossá vált számomra is, hogy sav okozta a rosszullétemet. De azért a kivizsgálásokra menj el, EKG ez az amaz. Jobbulást!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 21:17 Privát üzenet
A szúrás inkább stresszes tünet, ne idegeskedj. MagneB6 tablettát nem ajánlott az orvos?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 20. 07:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmit nem ajánlott...Csak ideadta az eredményt

# 4/6Időpont máj. 20. 13:57 Privát üzenet
Akkor vegyél ilyen tablettát és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, mozogj sokat a levegőn, sport is jót tesz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom már,annyira kétségbe vagyok esve.Naponta több gyümölcsöt és egészségesebb ételt eszek pár nap óta mint ahány nap van egy héten és folyamatosan találok magamon olyan tüneteket amik szívrohamra utalnak...

# 6/6Időpont máj. 20. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet az, ha nagyon kevés mozgás után rögtön szívdobogás érzetem van vagy nehezen veszem a levegőt?
Szívroham vagy szívinfarktus vagy panik roham lehet?
Le fog állni a szívem? Naponta többször szédülök mostanában és olyan rossz előérzetem van. Többi lent 14/l
Amikor el aludnék fura érzés van a mellkasomba. Mi ez? Meg fogok halni?
Ez mi lehetett? Szívroham vagy pánikroham?
Másnak is van ilyen másnapossága?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!