Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha rendszerint elég későn...

Baj ha rendszerint elég későn fekszek le aludni?

Figyelt kérdés

Reggelente hatkor suli időben.

Általában éjfél fele van hogy hajnali egykor fekszek le. Nem azért mert addig játszok hanem egyáltalán nem vagyok álmos. Ilyenkor filmet/sorozatot nézek vagy csak netezek.

Reggelente kávét/ energiaitalt nem iszok, sose szoktam. délutánonként néha szoktam 1-2 órát aludni de ritkán.

16/f



2019. máj. 19. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek 6-7 óra alvás kell. Ha neked kevesebb, nem vagy álmos, és semmilyen módon nem korlátoz napoközben a kevés alvás, akkor jól van ez így. Ha nappali fáradtság, koncetrációs zavar, ingerlékenység stb van, akkor többet kell aludni.
2019. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Reggelente az első fél/háromnegyed óra nehezebb mert ilyenkor elég fáradt vagyok de utána már egyáltalán nem vagyok fáradt.

De ha ugyailyenkor fekszek le és nem kelt fel senki/semmi reggel akkor akár délután egyig is elalszok

2019. máj. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!