Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki saját...

Van köztetek olyan, aki saját döntéséből elment magán pszichiáterhez vagy pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozok ezen, hogy érdemes-e. Ha te mentél mi volt az oka, és segített-e?

2019. máj. 20. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáterhez,hanem pszichoterapeutához. Depresszió,függőségek,impulzus kontroll zavar miatt. Egy kicsit igen,a mai napig beszélgetek vele.
2019. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem akarok gyógyszeres kezelést, hanem inkább beszélgetést. Mielőtt jönnének a barátkozz stb hozzászólások, vannak barátaim, de ők szubjektívak.

Igazából talán sikerülne feltárni mi a valódi gondom,mert lehet én így gondolom, közbe meg lehet sokkal mékyebben van a gond gyökere...

2019. máj. 20. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen pszichiáterhez. A beszélgetés nekem nem használt, volt egyéni és csoportos terápia.De kellett a gyógyszer.Depresszió,pánikbetegség,szorongás. Mivel az akkori életem egy rémálom volt a szorongások miatt, így természetesen érdemes volt.
2019. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, pszichológushoz. Szorongás, kötődési problémák, önbántalmazás. Nekem sokat segített.
2019. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3as igen hát ha mondjuk muszáj lenne a gyógyszer, akkor legyen, de nem az a célom. Persze, van mikor az segít.

#4es, igen kb ez a bajom. Régóta nem tudok boldog lenni, pedig próbálom, de semmi célom, inkább fel se kelnék az ágyból, úgy érzem, hogy mikor végre lenne normális párom, tudat alatt ellököm magamtól, és hátha kiderülne mi ennek a valódi oka.

Nem vagyok magammal elégedett, nem vagyok jó senkinek és semmire.

Röviden ennyi...

2019. máj. 20. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Mindenképp érdemes szerintem megpróbálnod, de azért tudd, hogy ez hosszabb folyamat, ne add fel az elején, ha nem látsz rögtön változást.
2019. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4es! Igen, sejtettem, hogy nem az lesz, hogy elmegyek és rendbe is jön minden.

És olyan rossz, mert tudom, hogy mások sokkal rosszabb helyzetben vannak, és örüljek, h minden alapszükségletem meg van és egészséges vagyok, mégse tudom ezt se becsülni, és ettől még szarabbul érzem magam. Nem látom értelmét az életemnek és semminek.

Csak azt se akarom, hogy esetleg kifizetek egy csomó pénzt a semmiért...

2019. máj. 20. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, elmentél? Biztos, hogy hasznos.
2019. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!