Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyek ezek az alvási időpontok?

Melyek ezek az alvási időpontok?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy létezik néhány bizonyos alvási időtartam, amikor ha felkelünk, kipihentnek érezzük magunkat. Olyanra gondolok, mint pl este 10-kor lefekszünk, reggel 6-kor felkelünk és teljesen kipihentnek érezzük magunkat. (Nem tudom, hogy pont ez az-e az alvási szakasz). Meg ha 1,5 órákat számolunk, akkor kell felkelnünk, mikor kijön a szám. Ha fél órával korábban kelünk, akkor is álmosak leszünk. Valaki tudna esetleg ilyesmi oldalt linkelni, mert hiába keresem, nem találom.

2019. máj. 20. 22:28
 1/3 ren.ef válasza:
Én úgy tudom, kb 1,5 órákkal kell számolni, de ez egyénfüggő. Nekem bevált mondjuk, viszont sok ismerősömnek nem. Ki kell próbálni :)
2019. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy percre pontosan nem lehet megmondani az egyes ciklusok hosszát, megette a fene az egészet, mert ugyanolyan eséllyel kelünk rosszul vagy jól, mintha nem tudományoskodnánk vele. És akkor arról még nem is beszélve, hogy nem tudni, hogy ezúttal 5 perc alatt alszunk-e el, vagy 45, tehát hogy mikor is lesz a nulla pont.
2019. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. máj. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!