Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a néhanapján előjövő...

Mi okozza a néhanapján előjövő hirtelen fülsípolást?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam, melyik kategóriába soroljam be a kérdést, de helyzet a következő: 1-2 naponta, de van, hogy mondjuk 3 hetente egyszer előfordul, hogy egy hirtelen és erőteljes sípolást hallok a fülemben, ami aztán pár másodperc múlva folyamatos halkulással abbamarad. A feltűnése teljesen random. Van, hogy fogmosás, van hogy ebéd közben jön elő, de mindig ugyanaddig tart. Az egyetlen dolog, amit összefüggésbe tudok vele hozni az az, hogy nagyjából nyolc hónapja kezdtem el dobfelszerelésen játszani. Az első kb. két hónapban - balga módon - nem használtam füldugót, azóta párszor előfordult, hogy erősítő mellett játszottam, de azóta kivétel nélkül használok fülvédőt, nem használok agybadugós fülhallgatót, igyekszem figyelni a zajszintre, idehaza csak elektromos dobon gyakorlok, stb. Mi lehet az oka ennek a tünetnek? Túl nagy mértékű, maradandó halláskárosodást szenvedtem, esetleg valami más? Előre is köszönet a segítségért!

2019. máj. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Már én is jártam így , pedig nem dobolok.

Szerintem rövid idejű vérnyomáskiugrás miatt lehet.

2019. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
18%
A szopás süketít.
2019. jún. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó... Csak nem tapasztalatból írod? 😂

Kérdező, sikerült az okot kideríteni? Én is szoktam így lenni sokszor, voltam régebben vizsgálaton is, de nem derült ki semmi. :/ Nagyon idegesítő.

2019. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 saucony ***** válasza:
Nekem is szokott lenni olyankor para fog el. És kb 30 percenként befogom a fülem hogy teljesen elmult e.
2019. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!